Apie mus

Nuo UAB Militra įkūrimo pradžios t.y. 2013 metų, koncentruojamės į kelias veiklos sritis – kokybiškų mokymų organizavimą ir medicininių prekių pardavimą.

Siekiate įgyti pirmosios pagalbos ar higienos pažymėjimą? Kartu su UAB Militra tą padarysite greitai ir sklandžiai.

Mūsų tikslas – orientuotas į Jūsų įgūdžius, todėl didelį dėmesį skiriame ne tik pirmosios pagalbos ir higienos mokymų teorijai, bet ir įsimintinai pirmosios pagalbos mokymų praktikai. Visuomenei ir įmonėms skirtų praktinių mokymų metu mokomės suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, treniruojamės atlikti gaivinimo veiksmus, mokomės atpažinti kritines situacijas, įvertinti sąmonę ir kvėpavimą, susipažįstame su defibriliatoriaus veikimo principais, vaistinėlės turiniu, mokomės taisyklingai panaudoti turniketą, tvarstyti lūžius, atpažinti ūmias ligas ir kaip suteikti pirmąją pagalbą užspringus, bei kt. Mokymų programa ir aptariamos temos priklauso nuo pasirinktos mokymų trukmės, na, o jeigu mokymų metu pageidaujate aptarti Jums kylantį klausimą ar aktualią temą kviečiame apie tai mus informuoti ir mes pasistengsime pritaikyti mokymų programą būtent Jūsų poreikiams. Sveikatos priežiūros specialistų mokymai ir praktinė jų dalis yra kiek platesnio pobūdžio ir minėtosios temos praktinių mokymų metu nagrinėjamos dar plačiau.

Siekiame, kad privalomieji sveikatos įgūdžių mokymai nebūtų asocijuojami tik su prievole ir tikime jog šie mokymai – pagrindinis informacijos šaltinis kiekvienam visuomenės nariui. Mokymuose įgytos žinios pritaikomos ne tik darbinėje aplinkoje, bet ir namuose ar viešose vietose. Todėl galite būti tikri jog įgyti įgūdžiai užtikrins stipresnį – pasiruošimo ir saugumo jausmą nelaimingose ar ekstremaliose situacijose.

Žinome, kad siekiant įgyti pirmosios pagalbos ar higienos pažymėjimus gali kilti daugybė klausimų? Nuo ko pradėti, kokie kursai yra reikalingi, kaip teisingai pasirinkti ir kada bus išduotas mokymų baigimą patvirtinantis pažymėjimas. Esame čia tam, kad visi šie klausimai Jums būtų atsakyti, o iškilę keblumai – operatyviai išspręsti.

Vertiname Jūsų laiką, todėl visų mokymų teorinę dalį siūlome praeiti nuotoliu, bet kuriuo Jums patogiu laiku.

Kodėl verta rinktis mus?

Rinkoje esame jau daugiau nei 10 metų, o mūsų komandoje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie kasdien atsiduria pirmose fronto linijose. UAB Militra lektoriai siekia užtikrinti naujausių žinių perteikimą mokymų dalyviams nuolat tobulindamiesi įvairiuose kursuose ir seminaruose. Todėl pasirinkdami mus įsigysite į Jūsų įgūdžių tobulinimą orientuotą paslaugą.

Kokius mokymus organizuojame?

Siūlome kokybiškus ir įdomius pirmosios pagalbos ir higienos mokymus visuomenei, medikams, įmonėms bei grupėms. Teikiame įrangos nuomos paslaugas ir prekiaujame įvairiomis medicininėmis prekėmis bei organizuojame alkoholio ir narkotikų žalos kursus, kvalifikacinius mokymus sveikatos priežiūros specialistams, bei gaisrinės saugos mokymus.

Kurkime bendruomenę, kurioje neliktų abejingumo ir baimės padėti nukentėjusiems.

Militra – įgūdžiai ir žinios, kurios gelbėja gyvybes!

Sertifikatas