Pirmosios pagalbos / higienos mokymai

Remiantis LR SAM įsakymu 2019 m. balandžio 25 d. Nr. V-508:

* Privalomasis higienos įgūdžių mokymas gali vykti asmeniui fiziškai dalyvaujant mokymuose, mokantis savarankiškai arba nuotoliniu būdu. 

* Privalomasis pirmosios pagalbos mokymas gali vykti asmeniui fiziškai dalyvaujant mokymuose arba mokantis savarankiškai. 

*  Privalomasis mokymas apie alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai gali vykti tik asmeniui fiziškai dalyvaujant mokymuose.

Higienos įgūdžių mokymus organizuojame nuotoliniu būdu.  Suteikiam pirmosios pagalbos medžiagą  norintiems pasirengti savarankiškai. Registruotis čia:

https://militra.lt/prekes-kategorija/kursai/ 

Prašome iš anksto registruotis tuos, kurie pasirengę ir nori įgyti pirmosios pagalbos ir/ar higienos įgūdžių sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimus. Registruotis galite tel. 868665216

Mokymai įprasta tvarka atnaujinami nuo 06.01 dienos. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę (registruotis galite čia:

 https://militra.lt/registracija/ arba tel. 868665216, atvykę su kauke. Taip pat prašome atvykus dezinfekuoti rankas esančiomis priemonėmis bei nesiregistruoti, jei blogai jaučiatės.